HracíAutomaty
Zdarma
Fotbalové předpovědi a tipy na sázky: Leeds vs Manchester City

Fotbalové předpovědi a tipy na sázky: Leeds vs Manchester City

Leeds United vítá Manchester City na Elland Road ve hře, která slibuje góly. Bielsovi muži zatím skoro skórovali 8 uznaných 7 a narazili na tým City, který se vzpamatoval z prohry z minulého týdne v Leicesteru a neměl vlastní palebnou sílu. Výsledek ze tří směrů upřednostňuje Man City, kterým dává 58% šanci a kurz 1/3 (Kurz v britském formátu, konverze zde) který v současnosti není příliš lákavý. Hodnota zde tedy může být v počtu vstřelených gólů v zápase.

Sázka: Manchester City zvítězí nad 3,5 gólu je kurz poměrně atraktivních 13/8 a je matematicky zcela bezpečná, vzhledem k cílům, které oba týmy letos zatím dosáhli. Sázka na BTTS (oba týmy skórují) a vítězství Manchester City má momentální kurz 11/8. Ale pokud máte chuť riskovat, je tu sázka na BTTS a vítězství Leeds s kurzem 9/1, ve hře se může stát cokoli. Když se podíváme na kvalitu dostupnou pro každého trenéra, je těžké vidět jiný výsledek než výhru hostů. Statistiky naznačují, že tomu tak bude i v tomto případě.

Zdroj: https://rowdie.co.uk/article/leeds-vs-manchester-city-football-predictions-betting-tips

News Sázení Sport
Spellbound

Spellbound

Výherní automat Spellbound vezme hráčů na magické a tajemné turné, kde si mohou vychutnat mnoho dobrot a triků na cestě

Game Online Automaty

Hraj

Sportovní sázky

Sportovní sázky - Tipování bez vkladu s výhrami 200 EUR měsíčně. Tipérsky liga zdarma

Celý článek

Snakes and Ladders

Snakes and Ladders

Zábava, napětí, zajímavé výhry vám budou dělat společnost na stíracím losu pod názvem Snakes and Ladders, ve které můžete získat okamžitou výhru setřením losu

Game Stírací losy online

Hraj