HracíAutomaty
Zdarma
Kajot hrací automaty

Kajot hrací automaty

Internet začal nabízet Kajot automaty v roce 2012. Jeho pozitivy je množství bonusů pro nové hráče, než 100% vstupní bonus, narozeninový bonus a bonusy k hraní konkrétních hracích automatů. Další výhodou jsou i mobilně platební vklady. Kromě běžných platebních metod jako debetní / kreditní karty, Skrill, Neteller, Paysafecard a Sofort banking, můžete platit i mobilním telefonem přes svého operátora.

Nejzajímavější na Kajot kasinu jsou jeho unikátní hrací automaty s vlastní dílny. V kasinu máte na výběr s 3, 4 nebo 5 válcových hracích automatů.
Ze skupiny 3 válcových hracích automatů si představíme.

Dynamite 27

Pokud si spustíte hrací automat Dynamite 27, tato vzrušující hra se Vám bude určitě líbit! Spousta výbuchů a cen na Vás čeká na 3 válcích plných zářivých barevných obrázků a úžasných animací! Zábava je zaručena!
Na hracím poli máte 3 válce s 27 výherními liniemi. Získejte stejné symboly a odhalte hodnotné diamanty.

Symbol Joker má v této hře podobu drahokamů a nahrazuje jakýkoliv symbol. Dva přídavné válce ve středu hracího pole, spouštějí explodující bonusovou hru. Samozřejmostí je i funkce Gambling, která se spouští po každé výhře a vy máte tak šanci vícekrát zdvojnásobit každou svou výhru.

Demon Master

V hracím automatu Demon Master Vás zvou hrabě Drákula a Vampirelle do své krypty, abyste si zahráli skvělou hru plnou funkcí. Kajot odvedl skvělou práci s tímto automatem. Dokázal nacpat do 3 válcového hracího automatu obrovské množství funkcí. Ačkoliv Demon Master působí jednoduchým dojmem, je z něj cítit vzrušení, protože nabízí nejen dobré funkce, ale i hříšný 2500 násobný jackpot.

Díky těmto vlastnostem je v skutku působivý. Hrací pole má 3 válce s 27 výherními liniemi, na kterých můžete získat mnoho funkci. Nejzajímavější je funkce násobení, která se spustí při získání 9 stejných symbolů a zdvojnásobí Vaši výhru. Pokud se Vám, ale podaří poskládat ze symbolů název DE-M-ON, hra začíná nabírat na obrátkách, protože získáváte 10 Valivý zdarma, během kterých si díky funkci Diabolské zdvojnásobení, můžete vytočit až zdvojnásobení celkové výhry v bonusových kolech. Jak je již v KAJOT hrách zvykem, i tento hrací automat má funkci Gambling, kde si můžete každou jednu výhru vícenásobně zdvojnásobit. Mezi 4 válcové automaty od Kajot patří:

Karaoke King

Na zábavu je vždy čas! V tomto duchu se nese celá téma hracího automatu Karaoke king. Pokud jste měli náročný den, tento automat Vám zvedne náladu, nejen svými směšnými symboly, ale také skvělým jackpotem až do výše 120 000 mincí.

Hrací pole obsahuje 4 válce a 7 výherních linii. Samozřejmě v této karaoke hře nesmí chybět směšný soutěžící, jako slepice, osel, pan Prase, slečna Zajíčková nebo Pan lev. Jedním ze samozřejmých funkci je i Gambling, která umožňuje vícenásobně zdvojnásobit každou jednu výhru. Pokud získáte symbolu Wild Guitar, který je náhradou za všechny symboly, zároveň se spustí i funkce Karaoke-King-Extra. Tato funkce zvyšuje počet výherních linii ze 7 na 81. Roztočte to na tanečním parketu s hracím automatem Karaoke King a zlepšete si den se skvělou výhrou.
Mezi 5 válcové automaty patří:

Moko Mania

Znáte všechny ikonické tetování? Hrací automat Moko Mania Vám jejich představí. Pokud se necháte zlákat zábavou a výhrami, tyto známé tetování se Vám dostanou pod kůži.

Na hrací ploše se setkáte s 5 válci se symboly ikonických tetování, při čemž každý symbol ma jinou hodnotu. Symbol lotosového květu Vás jistě velmi potěší. Nahrazuje všechny ostatní symboly a pokud vytočíte minimálně 3 lotosové symboly v jedné ze 7 oboustranných výherních linii, získáváte nejvyšší možnou výhru.

Scatter výhru se Vám může snadno podařit spustit, pokud vytočíte na hracím poli 3 a více symbolů lebky. Nejzajímavější funkcí je určitě hrací horečka, kterou můžete spustit, pokud vytočíte 3 symboly srdce KAJOT. Tato funkce umožňuje získat, až stonásobné zvýšení výhry na kolo. Jako každý hrací automat od KAJOT kasina i Moko Mania má funkci Gambling, kde je možné získat ohromné ​​výhry díky vícenásobnému zdvojnásobení každé výhry.

Hrací automat Moko Mania je kvalitní hra, velmi vhodná pro začátečníky, který hledají něco originálního.

Stone Age

I milovníci archeologie si v KAJOT kasinu přijdou na své. Hrací automat Stone Age Vám v symbolech představí všechny známé archeologické vykopávky. Přeneste se do doby Flinstoneovi a pobavte se spolu se skvělými funkcemi a jackpotem až 500 000 mincí.

Na hrací ploše objevíte 5 válců plných prehistorických symbolů, jako prehistorické artefakty, ale i samotný lidé s doby kamenné. Hrací automat má sice pouze 5 výherních linií, ale o to víc mě točení zdarma. Díky svůdnému symbolu scatter spustíte bonusovou hru a získáváte hned několik možností na točení zdarma. Pokud se Vám podaří objevit minimálně 3x symbol scatter, můžete získat minimálně 5 točení zdarma. Pod každým symbolem se skrývá jiný počet točení zdarma.

Při objevení 5x Scatter symbolu získáte možnost dostat až 35 Valivý zdarma, které se však mohou navýšit, pokud během točení získáte další Scatter symboly. Skvělou zprávou je i to, že během této bonusové hry jsou všechny výhry násobné 3x. Pokud by Vám toto všechno ještě nestačilo, každou výhru si můžete vícenásobně zdvojnásobit, díky neodmyslitelné Gambling funkci každého hracího automatu od KAJOT.

News Jackpot Videoautomaty Online Hry Automaty Online Bonus Hazard Online Automaty

Vyhledat

Reklama

Kasina s CZ Licencí

Kasino Bonus
Betano 3 000 Kč
18+ and T&C Apply