HracíAutomaty
Zdarma
Vstupní bonus 50 000 Kč

Vstupní bonus 50 000 Kč

I vy chcete vědět jak získat vstupní bonus v Tipsport? Základní pravidlo je, že se musíte zaregistrovat na jejich stránce. Hned po registraci budete mít k dispozici svůj hrací účet v Tipsport, na který jakmile převedete svůj první vklad máte nárok na získání tzv. vstupního bonusu. Samozřejmě, že výšku bonusu si regulujete vy. Záleží jen na vás, v jaké výši vám bude přidělen. Čím vyšší bude váš první vklad, tím vyšší bude i vstupní bonus. Ale pozor. I zde platí pravidla, takže maximum, který můžete získat je 50 000 Kč.

150 Kč na první sázky taky

Po registraci od nás získavate zdarma 150 Kč, které můžete využít na vaše první sázky. Užívejte si online sázení v pohodlí domova. Dopřejte si více ještě dnes.

Nezapomínejte, pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč.

News Sázení Sport Bonus
Medusa 2 herní automat

Medusa 2

Vítejte ve volném pokračování automatové hry online Medusa 2, která je vylepšená od své předchozí verze

Game Hry Automaty Online

Hraj

Výherní online automat Mermaids Millions

Mermaids Millions

Zajímavé mořské dno, které obsahuje záhady a tajné příběhy se k vám blíží v podobě automatové hry Mermaids Millions. Tvůrci kasino her ze společnosti Microgaming

Game Hry Automaty Online

Hraj

Polar picnic

Polar Picnic

Objevte ledové bohatství na automatové hře Polar Picnic na arktickém břehu

Game Hry Automaty Online

Hraj