HracíAutomaty
Zdarma
Vstupní bonus 50 000 Kč

Vstupní bonus 50 000 Kč

I vy chcete vědět jak získat vstupní bonus v Tipsport? Základní pravidlo je, že se musíte zaregistrovat na jejich stránce. Hned po registraci budete mít k dispozici svůj hrací účet v Tipsport, na který jakmile převedete svůj první vklad máte nárok na získání tzv. vstupního bonusu. Samozřejmě, že výšku bonusu si regulujete vy. Záleží jen na vás, v jaké výši vám bude přidělen. Čím vyšší bude váš první vklad, tím vyšší bude i vstupní bonus. Ale pozor. I zde platí pravidla, takže maximum, který můžete získat je 50 000 Kč.

150 Kč na první sázky taky

Po registraci od nás získavate zdarma 150 Kč, které můžete využít na vaše první sázky. Užívejte si online sázení v pohodlí domova. Dopřejte si více ještě dnes.

Nezapomínejte, pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč.

News Sázení Sport Bonus
Star Spinner

Star Spinner

Roztočte válce atraktivního video automatu Star Spinner a díky výnosného Jackpot King může být tato hra pro vás ještě více zajímavá

Game Ovocné Hrací Automaty Drahokamy

Hraj

Online automat Giant Gems

Giant Gems

Bohaté výhry na vás čekají s luxusním online automatem Giant Gems

Game Hry Automaty Online Drahokamy

Hraj

Výherní automaty Sea of Tranquility

Sea of Tranquility

Výherní automat Sea of Tranquility přinesla do online kasin firma Williams Interactive. Svou grafikou a hudbou Vás přenese do klidného nočního mořského světa

Game Hry Automaty Online

Hraj